Theodore Boone. Uprowadzenie

Opublikowany Autor blogksiazki

W przypadku książek Johna Grishama moja dewiza brzmi „nie zrażać się i nie zasnąć przez pierwsze 50 stron a potem już będzie tylko coraz lepiej”. Choć autor ma problem z zainteresowaniem czytelnika od pierwszej strony, uważam, że jego książki są świetne. Inni najwyraźniej podzielają moja opinię, o czym świadczy chociażby ilość ekranizacji oraz liczba sprzedanych egzemplarzy. Już się nie mogę doczekać kiedy przeczytam nową pozycję „Uprowadzenie”.

Jeśli ktoś już czytał, proszę o recenzję. Na razie notka wydawcy:
1 000 000 egzemplarzy wydanych w USA i Wielkiej Brytanii

Od 19 czerwca nieustannie na liście „The New York Times”

Numer 2 na TOP Matrasa!

Drugi thriller prawniczy z klasycznym Grishamowskim bohaterem… tylko znacznie młodszym

Klasyczny Grisham

„The Los Angeles Times”

Jego rodzice są prawnikami. Przyjaciele rodziców są prawnikami. Jego przyjaciele są prawnikami. Jego pies wabi się Sędzia, a on marzy, żeby zostać prawnikiem.

Jego marzenie spełniło się szybciej niż to możliwe.

W pierwszej części nowej serii Johna Grishama Theodore Boone. Młody prawnik Theo został wciągnięty w sam środek sensacyjnego procesu o zabójstwo.

Tym razem dramatyczne wydarzenia rozgrywają się bliżej jego domu…

Przyjaciółka Theo, April, zostaje uprowadzona. Theo wie coś, co mogłoby pomóc policji, lecz nie może tego zdradzić.Postanawia sam odnaleźć April. Ale musi użyć całej swojej prawniczej wiedzy (i paru prawniczych sztuczek wujka Ike’a, czarnej owcy rodu Boone’ów), żeby odkryć zaskakującą prawdę… i nie złamać prawa.

Uprowadzenie to klasyczny thriller prawniczy Grishama wypełniony akcją, suspensem i napięciem, z klasycznym Grishamowskim bohaterem… tylko znacznie młodszym. Theo to przenikliwy i bezkompromisowy młody pasjonat, który szanuje prawo, walczy o sprawiedliwość i który – jak Mitch McDeere z Firmy – zostaje postawiony w sytuacji pozornie bez wyjścia.

Theo Boone zafascynował miliony fanów Johna Grishama w każdym wieku w 2010 roku.

Theodore Boone. Młody prawnik trafił na szczyt światowych list bestsellerów, a Theo stał się nowym bohaterem nowego pokolenia czytelników i nową ikoną literatury młodzieżowej.