Blogksiazki.pl na Facebooku

Opublikowany

Blogksiazki.pl jest obecny na Facebooku. Na profilu można znaleźć aktualne artykuły. Klikając „lubię to” sprawią Państwo, że na facebookowej tablicy na bieżąco będą się pojawiały nowości z bloga.  

Kobiety czytają więcej

Opublikowany

W badaniu CBOS z bieżącego roku na pytanie o to czy lubi się czytać książki aż 72% kobiet odpowiedziało „tak”. Tylko 49% mężczyzn odpowiedziało pozytywnie.

Świąteczna promocja wydawnictwa Znak

Opublikowany

Niby do świąt jeszcze daleko, ale doświadczenie uczy, że tuż po 1 listopada można zacząć wyglądać choinek i świętych Mikołajów. Wydawnictwa i księgarnie nie pozostają w tyle i też mają już oferty bożonarodzeniowe. Dziś przedstawiamy ofertę wydawnictwa Znak.

"Mr. Pebble i Gruda" na e-booku dostępna przed premierą książki

Opublikowany

Premiera „Mr. Pebble i Gruda” Mariusza Ziomeckiego w wersji książkowej jest zapowiedziana na 23 listopada. Już teraz możecie kupić książkę w postaci e-booka. Promocyjna cena e-booka to 29,90. Można go kupić na Woblink.com, Empik.com, Virtualo.pl (tu także BEZPŁATNY fragment dla posiadaczy Kindle’a), Nexto.pl. O książce: Po tragicznej śmierci żony ceniony poeta Jan Kamyk zrywa kontakty … Czytaj dalej "Mr. Pebble i Gruda" na e-booku dostępna przed premierą książki