Świąteczna promocja wydawnictwa Znak

Opublikowany Autor blogksiazki

Niby do świąt jeszcze daleko, ale doświadczenie uczy, że tuż po 1 listopada można zacząć wyglądać choinek i świętych Mikołajów. Wydawnictwa i księgarnie nie pozostają w tyle i też mają już oferty bożonarodzeniowe. Dziś przedstawiamy ofertę wydawnictwa Znak.

Jest tego dużo i przyznaję, że oferta promocyjna naprawdę mi się podoba. Po pierwsze możemy kupić pakiet dwóch książek, z czego druga jest z rabatem 50%. Co więcej w tej promocji nabędziemy również  nowości wydawnictwa.
Mamy do wyboru:

Bóg, kasa i rock’n’roll Szymon Hołownia, Marcin Prokop
Metamorfozy. Marilyn Monroe David Wills
Podróże małe i duże Wojciech Mann, Krzysztof Materna
Kiki van Beethoven Eric-Emmanuel Schmitt

Kolejna promocja obejmuje książki znanego w Polsce historyka Normana Daviesa. Oferta jest gratką dla wielbicieli pisarza, ponieważ jego książki są stosunkowo drogie. Na stronie wydawnictwa można je obecnie kupić nawet o 40 zł taniej niż w księgarniach.

W ramach promocji świątecznej mamy jeszcze prezenty książkowe po 19,90, 29,90 i 39,90 tańsze odpowiednio o 10zł, 20 zł i 23 zł od  ceny rynkowej.

Wspomnę tylko o pakietach mikołajkowych, które obejrzycie sobie na stronie http://www.znak.com.pl/promocje, aby od razu przejść do tego co podoba mi się najbardziej w bożonarodzeniowej ofercie Znaku: książki z autografem autora. Któż nie chciałby takiej mieć? Można wybrać spośród pięciu propozycji:

– Wojciech Mann, Krzysztof Materna Podróże małe i duże
– Eduardo Mendoza Wyspa niesłychana
– Andrzej Maleszka Magiczne drzewo. Olbrzym
– John Marsden Jutro 3
– Emily Giffin Siedem lat później

Drogi Święty Mikołaju, jeśli nie wiesz co mi kupić, poproszę pierwszą: Podróże małe i duże. Nadmienię, że byłam grzeczna w tym roku…