Szkoła Hakerów – podręcznik i filmy szkoleniowe o hackingu

Opublikowany Autor blogksiazki

Szkoła Hakerów to opracowanie pokazujące praktyczne techniki hackingu. Książka przedstawia zagadnienie z punktu widzenia hakera, a nie zhakowanego użytkownika. Książka Szkoła Hakerów to tylko jeden element zestawu, w skład którego wchodzą filmy szkoleniowe oraz specjalnie przygotowany system operacyjny.

W ciągu ostatnich czternastu miesięcy ciężkiej pracy, udało nam się stworzyć dla Ciebie niezwykłe i niespotykane dotąd szkolenie. Nie było łatwo, ale dzięki wytrwałości i zaangażowaniu każdego z członków ośmioosobowego zespołu dokonaliśmy tego. Udało nam się połączyć słowo pisane wraz z multimedialnym materiałem edukacyjnym oraz środowiskiem szkoleniowym na miarę XXI wieku. Wszystko po to, aby efekt końcowy zadowolił nawet najbardziej wymagającego, przyszłego adepta sztuki hackingu.

Podręcznik Szkoły Hakerów – Książka krok po kroku wprowadzi Cię w tajniki wiedzy z zakresu hackingu – zarówno tej podstawowej, jak i zaawansowanej. 426 stron przykładów, przypadków oraz informacji o tym, jak działają hakerzy, a także ćwiczenia, dzięki którym nabierzesz praktycznych umiejętności. Każdy z rozdziałów stanowi niezależne opracowanie wybranego zagadnienia. Tylko od Ciebie zależy, z którą partią materiału chcesz się w danej chwili zapoznać.

Płyta DVD z 20 filmami szkoleniowymi – prawie 4 godziny materiału audio-video, każdy temat Podręcznika szczegółowo przedstawiony i opatrzony komentarzem lektora. Każdy z filmów został stworzony w realnym środowisku i przedstawia rzeczywisty scenariusz, który mógłby zostać przyjęty przez potencjalnego włamywacza. Z pomocą filmów masz pewność, że będziesz w stanie przećwiczyć i tym samym poznać każdą opisaną metodę ataku.

Szkoleniowy system operacyjny – Aby umożliwić realizowanie materiału edukacyjnego osobom początkującym, do zestawu dołączony został specjalnie przygotowany, nie wymagający instalacji szkoleniowy system operacyjny. Po dwóch minutach od uruchomienia, Twoje środowisko testowe gotowe jest do pracy!

A na koniec – samemu możesz włamać się na spreparowaną stronę WWW, wykorzystując do tego celu technikę SQL Injection! To nie żart – kliknij tutaj aby zobaczyć jak to zrobić