Makijaż. Przewodnik po makijażu bez blamażu

Opublikowany Autor blogksiazki

Mylisz eyeliner z maskarą? Róż do policzków z cieniem do powiek? A w dodatku na czubku nosa wyskoczył ci pryszcz – i to właśnie teraz, gdy za godzinę idziesz na najbardziej wyczekiwaną imprezę roku, na której boski Marcin ma ulec urokowi twojego kociego spojrzenia i pięknie wykrojonych ust? Bez paniki! Ten przewodnik pomoże ci rozwiązać wszystkie problemy! Będzie ci towarzyszył w czasie sesji malowania, podpowie, co robić i w jakiej kolejności. A te dziewczyny, które pierwszą lekcję malowania mają już za sobą, znajdą w nim wskazówki specjalistów i ich makijażowe sztuczki.

Ale to nie wszystko! Zanim zabierzesz się do makijażu, musisz dobrze poznać swoją skórę
i dowiedzieć się, jak o nią dbać. Rzecz w tym, aby nie budzić się z nieświeżą cerą i nie straszyć nią innych! Dzięki zawartym tu wskazówkom rozprawisz się nawet z pryszczami!

Już teraz uprzedź członków rodziny, że od dzisiaj będziesz okupować łazienkę dłużej niż dotychczas! Za uciążliwe pozbawianie ich dostępu do bieżącej wody odwdzięcz się im urodowymi poradami (opisanymi w tym świetnym przewodniku!), hojnie obdzielając nimi wszystkich: siostry, braci i rodziców. Wybaczą ci wszystko!