Zmotywuj się! Pokonaj wszystkie przeszkody. Zrealizuj każdy cel i osiągaj sukcesy dzięki motywacyjnemu DNA

Opublikowany Autor blogksiazki

Osoby mające silną motywację więcej osiągają w życiu, tworzą szczęśliwsze związki i są skuteczniejsze w działaniu. Prawdziwej motywacji nie da się jednak udawać ani narzucić, gdyż tak jak każdy z nas ma inne odciski palców i wyjątkową kombinację genów, tak też każdy jest obdarzony niepowtarzalnym kodem motywacyjnym. Autorka, na podstawie wnikliwych badań, wyodrębnia rozmaite typy motywacyjne, a z książki tej dowiesz się m.in., jak:
* odkodować własne motywacyjne DNA i zrealizować swój potencjał;
* zachęcać do działania pracowników i członków rodziny zgodnie z ich typem motywacyjnym;
* pokonywać wszelkie przeszkody i wytrwale zmierzać do wyznaczonego celu.

"Odkrywcza i inspirująca! Jeśli właśnie skończyłeś studia, jesteś przedsiębiorcą albo zajmujesz kierownicze stanowisko, przeczytaj koniecznie".
Rick Belluzzo, były prezes i dyrektor wykonawczy Microsoftu

Tamara Lowe, ekspert w dziedzinie motywacji, od ponad dwudziestu lat organizuje największe na świecie seminaria biznesowe, w których uczestniczyło już ponad 2 miliony ludzi z 17 krajów. Jest współzałożycielką i wiceprezesem Get Motivated Seminars Inc. Współpracowała z wieloma znanymi osobistościami świata sportu i polityki, m.in. George’em Foremanem i Ronaldem Reaganem. Jej dokonania opisywały "Wall Street Journal", "Time", "USA Today", a także CNN. Książka Zmotywuj się! Znalazła się na liście bestsellerów "New York Timesa".