Warszawskie spotkanie z Wojciechem Mannem i Krzysztofem Materną już dziś!

Opublikowany Autor blogksiazki

Dzisiaj (10.11.2011.) o godzinie 18:00 w Traffic Club przy ul. Brackiej 25 odbędzie się spotkanie z Wojciechem Mannem i Krzysztofem Materną.

Starsi zapewne pamiętają, młodsi być może słyszeli o niezapomnianych MdM, Za chwilę dalszy ciąg programu i M kwadrat. Na spotkanie z twórcami tych programów a teraz również autorami książki pt. Podróże małe i duże, czyli jak zostaliśmy światowcami zapraszamy zarówno łowców autografów jak i wielbicieli  książki.

O książce:

Prywatne wspomnienia duetu, który stworzył niezapomniane programy, m.in. MdM, Za chwilę dalszy ciąg programu i M kwadrat. Absurdy PRL-u oraz niewiarygodne historie, które choć prawdziwe, brzmią jak wymyślone przez satyryka. Opowieści z czasów, gdy podróż „Stefanem Batorym” otwierała bramy wielkiego świata.

Jak autorzy zostali potraktowani przez sycylijską mafię?
W jaki sposób wprowadzili cła na plastikowe dywany?
Na co prawdziwi mężczyźni wydają pieniądze w Acapulco?

Po bestsellerowym RockMannie kolejna książka, która wzrusza jak wspomnienia z młodości, a śmieszy bardziej niż niejedna komedia.
(źródło: materiały wydawcy ZNAK)

Jedna odpowiedź na Warszawskie spotkanie z Wojciechem Mannem i Krzysztofem Materną już dziś!

  1. Ech, szkoda, że nie mogłam być na takim spotkaniu… Fajnie byłoby zobaczyć ich na żywo, w końcu skoro Mann i Materna zarówno w wersji telewizyjnej, jak i książkowej potrafią rozbawić do łez, to na żywo musi być jeszcze zabawniej. „Podróże małe i duże” czyta się naprawdę świetnie, a na koniec ma się ochotę na jeszcze więcej.