W poszukiwaniu skarbu

Opublikowany Autor blogksiazki

Poznaj tajemnicę bezcennych niebieskich diamentów, zwanych Gwiazdami Mitry.

Odkryj ostatnią opowieść o Gwiazdach Mitry, Tajemniczą gwiazdę oraz historię Odnaleziony skarb.

Tajemnicza gwiazda
Seth, policyjny detektyw, dostaje pilne wezwanie. Ktoś włamał się do rezydencji Grace Fontaine, znanej z licznych skandali i romansów. Jej zmasakrowane ciało leży u podnóża schodów. Seth podejrzewa, że napastnik chciał zrabować bezcenny niebieski diament, który Grace dostała na przechowanie. Rozpoczyna metodyczne przeszukanie miejsca zbrodni. Słyszy dziwny odgłos, odwraca się gwałtownie i… staje oko w oko z Grace, która mierzy do niego z pistoletu…

Odnaleziony skarb
Kate, nauczycielka literatury angielskiej całe, swe dotychczasowe życie poświęciła ojcu. Po jego nagłej śmierci odkrywa, że ojciec, człowiek praktyczny i rzeczowy, szukał statku zatopionego na dnie morza. Kate udaje się na wyspę, na której kiedyś spędziła niezapomniane wakacje, by na podstawie notatek ojca dokończyć jego dzieło. Czuje, że jest mu to winna. Do pomocy angażuje Kaya, nurka głębinowego, z którym przeżyła kiedyś romans. Jednak współpraca z Kayem okaże się czymś więcej niż poszukiwaniem złota? odnalezieniem bezcennego skarbu, którego Kate nie szukała.

W sprzedaży już ukazały się dwie pierwsze opowieści o Gwiazdach Mtiry – Zaginiona gwiazda i Schwytana gwiazda w książce Niebieski diament.