Ultraumysł według Silvy. Twoja droga do sukcesu i bogactwa

Opublikowany Autor blogksiazki

Wyobraź sobie przewodnika, który z góry wie , co cię czeka i który pomoże ci osiągnąć sukces, szczęście i spełnienie. System UltraUmysł według Josego Silvy pokazuje, jak uwolnić niezwykłe siły własnego umysłu i wykorzystywać je, by połączyć sie z Wyższą Siłą i otrzymywać od niej wskazówki potrzebne do osiągnięcia sukcesu, szczęścia i spełnienia..

Jose Silva wierzył, że każdy może osiągnąć sukces, szczęście i spełnienie. Martwiło go, że wielu ludzi tego nie doświadcza. Rozwinął System UltraUmysł, by pomóc ludziom osiągnąć ich ostateczne przeznaczenie.

Jose Silva znany jest z tego, że uczył, jak coraz lepiej wykorzystywać możliwości ludzkiego umysłu. Milionom ludzi pomógł odkryć naturalną intuicję i zdolności medialne poprzez nowy sposób myślenia – na częstotliwości mózgowej alfa.

Dzięki systemowi, który Jose Silva rozwinął tuż przed śmiercią, dowiadujemy się, jak dzięki myśleniu w alfa uzyskać kontakt i porozumiewać się z Wyższą Siłą-Wyższą Inteligencją.

Dzięki systemowi UltraUmysł Josego Silvy poznacie też serię technik samodoskonalenia, pomocnych w pozbywaniu się wszelkich ograniczeń na drodze do pełnego sukcesu i w wypełnianiu swej życiowej misji. Nauczycie się również, jak rozwinąć specjalny plan, który pomoże wam postępować według instrukcji, które otrzymacie od Wyższej Inteligencji.