U malucha na talerzu. Zdrowa dieta dla niemowląt

Opublikowany Autor blogksiazki

Według wydawcy:
Poradnik dla każdej mamy maluszka.
Jedną z podstawowych zasad wychowania szczęśliwego i zdrowego dziecka jest właściwe odżywianie. Dobre nawyki należy kształtować od urodzenia po to, by w przyszłości dziecko jadło zdrowo i w odpowiednich ilościach. Karmienie dziecka do ukończenia 1 roku życia zawsze budziło wiele wątpliwości. Mamy często pytają:
* jak rozpoznam, że dziecko jest gotowe na rozszerzenie diety?
* co niemowlę może pić, a czego nie powinno?
* jakie produkty są najsilniejszymi alergenami?

Autorka – Marta Jas-Baran – zebrała w poradniku najważniejsze informacje na temat żywienia niemowląt. Rozwieje wątpliwości, doradzi, podpowie. Przepisy na pyszne dania pozwolą przygotować urozmaicone posiłki dla każdego malucha. Książka opisuje dietę w poszczególnych miesiącach życia dziecka, by na talerzu znalazło się wszystko, co dobre, ale przede wszystkim zdrowe!

Kilka słów ode mnie:
Już od kilku miesięcy korzystam z tej książki i mogę z pełną odpowiedzialnością ją polecić. Moje dziecko zazwyczaj jest zachwycone daniami przygotowanymi na podstawie przepisów z tej książki. Poza tym w pewnym momencie zaczęły kończyć mi się pomysły na nowe dania i tu również „U malucha na talerzu. Zdrowa dieta dla niemowląt” okazało się bardzo pomocne. Tak więc w pełni polecam wszystkim mamom, które chcą same gotować dla swoich niemowląt i jak najbardziej urozmaicać ich dietę.