Tajemnica wody – sekrety młodości

Opublikowany Autor blogksiazki

Przeczytałam o tej książce w październikowym numerze Glamour i przypuszczam, że zainteresuje głównie panie. Autor twierdzi, że wcale nie musimy wypijać dziennie dwóch litrów wody. Może się też okazać, że osoby, które tyle piją wcale nie są dobrze nawodnione. Wszystko zależy od tego co jemy i jaki tryb życia prowadzimy.

„Dr Howard Murad został nazwany jednym z najbardziej przyszłościowo myślących lekarzy („Vogue”) oraz geniuszem w dziedzinie urody („Elle”). W Tajemnicy wody ten cieszący się światową renomą dermatolog i autorytet w dziedzinie procesów starzenia się wyjaśnia, jak – dzięki poprawie zdrowia każdej komórki ciała ? można spowolnić proces starzenia się organizmu.

Pokazuje, że najlepszym sposobem uzyskania zdrowia oraz bardziej młodzieńczego wyglądu jest poprawa zdolności błony komórkowej do zatrzymania wody. Dzięki tej książce poznajemy jego nową, naukowo udowodnioną strategię optymalizacji siły i zdrowia komórek ? Program Kompletnego Zdrowia, mający na celu przeciwdziałanie procesom starzenia się.
Program ten, oparty na ponad trzydziestoletnim doświadczeniu badawczym, uzupełniony jadłospisem i wspaniałymi przepisami, otwiera drogę do czystszej skóry, mniejszej liczby zmarszczek, większej ilości energii i lepszego stanu zdrowia. Dzięki niemu poznasz:

– Tajemnice lepszego zdrowia, samopoczucia i młodszego wyglądu
– Odpowiedź na pytanie, dlaczego wszyscy, łącznie z pracownikami służby zdrowia, powinniśmy zapomnieć o wszystkim, czego dotychczas dowiedzieliśmy się na temat starzenia się
– Sposób, w jaki uszkodzone komórki, przepuszczając wodę, mogą pogarszać twój wygląd i zdrowie
– Prawdę o tym, w jaki sposób stany zapalne, nawodnienie i inne czynniki naprawdę wpływają na twoje zdrowie
– Sposób, w jaki można przeciwdziałać procesom starzenia się
– Tajniki zwalczania stresu i zmniejszania ryzyka chorób
– Przykłady oddziaływania Programu Kompletnego Zdrowia i korzyści płynące z jego realizacji

Już dziś odkryj tajemnicę wody, a zobaczysz ? i poczujesz ? różnicę, jaką można dostrzec po upływie zaledwie tygodnia dzięki nowemu, zdrowemu stylowi życia!

O AUTORZE
Dr Howard Murad jest farmaceutą oraz profesorem katedry medycyny na Uniwersytecie Kalifornijskim (UCLA’s Geffen School of Medicine), założycielem Instytutu Murad Skincare Inc., prezesem University for Inclusive Health, a także lekarzem specjalizującym się zarówno w dziedzinie Programu Kompletnego Zdrowia, jak i w dermatologii. Został uznany za wizjonera branży przez International SPA Association, a magazyn „Dermascope” przyznał mu członkostwo swojej Academy of Legends. Jego badania w zakresie Nauk o Wodzie Komórkowej dowodzące, że zdolność komórek do zatrzymywania wody stanowi podstawowy czynnik decydujący o młodym i zdrowym wyglądzie, rzucają całkowicie nowe światło na światowe trendy w dziedzinie zdrowia i procesów starzenia się. Jego orędownictwo w sprawie suplementacji diety w trosce o zdrową skórę przyniosło mu międzynarodowe uznanie. Dr H. Murad jest autorem czterech książek promujących zdrowy styl życia.

OPINIE

Książkę Tajemnica wody powinien przeczytać każdy, komu zależy na pięknym, młodym wyglądzie i świetnym samopoczuciu. Według jej autora sekretem młodości jest prawidłowe nawadnianie organizmu. Dr Murad nie zachęca jednak do picia wody, tylko do spożywania jak największej ilości soczystych warzyw i owoców, ponieważ zawartą w nich wodę organizm potrafi rzeczywiście wykorzystać. Korzystanie z rad dr Murada ułatwiają zawarte w książce przepisy i przykładowy jadłospis.
Danuta Bybrowska, redaktor naczelna miesięcznika URODA BEAUTY EXPERT

Jeden z czołowych amerykańskich dermatologów przed- stawia przełomową teorię na temat tego, jak wyglądać młodziej, czuć się młodziej i stać się młodszym. Czy ta teoria to mityczny eliksir młodości?
Valerie Latona, redaktor naczelna czasopisma „Shape”

Badania doktora Murada w zakresie wody komórkowej mogą być przełomem, na który czekaliśmy.
William V.R. Shellow, M.D., dermatolog, profesor medycyny Uniwersytetu Kalifornijskiego

Dr Murad jest prawdziwym odkrywcą. W Tajemnicy wody jasno tłumaczy, jak – niezależnie od wieku ? dzięki Programowi Kompletnego Zdrowia można lepiej wyglądać i osiągnąć maksimum swoich możliwości!
Josie Bisset, aktorka, która grała m.in.. W The Secret Life of American Teenager i Merlose Place”