Szwerdzki. Krok dalej +3CD

Opublikowany Autor blogksiazki

– 227 minut wysokiej jakości nagrań – profesjonalni lektorzy,
– nauka prawidłowej szwedzkiej wymowy,
– 1500 niezbędnych słów i wyrażeń,
– praktyczne i interesujące dialogi,
– gramatyka z ćwiczeniami i klucz odpowiedzi,
– ilustrowane ciekawostki,
– ćwiczenia z odpowiedziami.

Szwedzki Krok dalej przeznaczony jest dla osób znających podstawy języka i średnio zaawansowanych. Poszerza znajomość szwedzkiego, pomaga rozbudować zasób słownictwa oraz doskonalić umiejętność konwersacji na poziomie średnio zaawansowanym (A2-B1).

Kurs uczy 1500 słów i zwrotów niezbędnych w codziennej komunikacji. W 18 lekcjach omówiono tematy związane z pracą, mieszkaniem, czasem wolnym, zawieraniem znajomości, czynnościami codziennymi i podróżowaniem. Dodatkowo w każdym rozdziale znajdują się ciekawostki na temat szwedzkiej kultury i obyczajów.

W skład kursu wchodzą: książka oraz 3 płyty audio z nagraniami.

Książka (160 str.) zawiera 18 lekcji tematycznych, zestawy słówek, zdania i dialogi oraz zapis nagrań wraz z tłumaczeniem na język polski. Ponadto znajdują się w niej ciekawostki oraz tabele odmian czasowników nieregularnych.

Wysokiej jakości nagrania (227 min) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłowy szwedzki akcent. Wszystkie słówka, zwroty oraz dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów – rodowitych Szwedów. Uczysz się bez konieczności zaglądania do książki!

Szwedzki Krok dalej jest polecany jako kontynuacja samodzielnej nauki z Audio Kursem Szwedzki Kurs podstawowy.

Polecamy także inne kursy: Norweski Kurs podstawowy, Niderlandzki Kurs podstawowy, Niderlandzki Kurs podstawowy, Niderlandzki Krok dalej, Duński Kurs podstawowy, Profesor Klaus 6.0 Słownictwo, Angielski Konwersacje dla zaawansowanych, Angielski Repetytorium leksykalno-tematyczne.