Shit! Rok w brukowcu

Opublikowany Autor blogksiazki

Wkrótce będzie miała miejsce premiera książki pt.  Shit! Rok w brukowcu, która jest zapowiadana jako polska wersja książki pt. Diabeł ubiera się u Prady. Może być ciekawa…

Shit! Rok w brukowcu to satyra w krzywym zwierciadle ukazująca kulisy tworzenia gazety, w której w sposób kreatywny traktuje się opisywaną rzeczywistość. Książka zrodziła się z doświadczeń autorki zdobytych podczas wieloletniej pracy dziennikarskiej. Ukazuje grzeszki żurnalistów, zdradza arkana i tajniki ich pracy oraz mechanizmy oszukiwania czytelników.

Edyta, młoda freelancerka, absolwentka studiów dziennikarskich, marzy o karierze publicystki poważnego pisma. Życie rzuca ją jednak w sam środek piekła – do brukowca. Musi nauczyć kota latać, wcielić się w prostytutkę, przeistoczyć w zakonnicę, i nakłonić Polaków do obchodów „dnia szczytowania seksulanego”. Życie prywatne funduje jej kolejne niespodzianki. Czy uda się jej przechytrzyć los i zatrzymać przy sobie mężczyznę swoich marzeń?

Joanna Żebrowska
Absolwentka dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim, pracowała w: „Życiu”, „Art & Business”, „Życiu Warszawy”, „Dzienniku Polska-Europa-Świat” i w tabloidach. Współpracowała z „Rzeczpospolitą”, „Przekrojem”, TVP, TVN.
Obecnie wykłada na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Jest mężatką, ma czteroletniego synka. Mieszka w Warszawie.
Uwielbia podróże po Włoszech, malarstwo flamandzkie XV w. oraz kino Bollywood.

(źródło http://www.shit.com.pl/index.html)

Niestety na stronie http://www.shit.com.pl/index.html nie działa jeszcze zakładka „gdzie kupić” oraz „fragmenty”. Brakuje też informacji o tym, kiedy będzie miała premiera. Obiecuję, że gdy tylko się dowiem, na pewno Wam powiem.