Pielgrzymka duszy. Co się dzieje po śmierci

Opublikowany Autor blogksiazki

Mistrzowskie połączenie dowodów naukowych z koncepcjami duchowości, znakomicie służące podtrzymaniu wiary w nieśmiertelność duszy.
Migene Gonzalez-Wippler proponuje Czytelnikowi jedyną w swoim rodzaju pielgrzymkę przez obszary głębokiego poznania naukowego i duchowego do miejsca wszechogarniającej miłości i ponadczasowej radości, w którym nauka i mistycyzm łączą się w spójną całość – do Jego własnej duszy. Udając się w tę podróż, nie będziemy już postrzegali życia w zwykły sposób. Autorka prezentuje fascynujący i przekonujący obraz kontynuacji ludzkiej osobowości po śmierci ciała, dowodzi, że ciągłość życia po śmierci jest wysoce prawdopodobna. Podejmuje także próbę reinterpretacji odkryć naukowych na poziomie duchowym, na którym najważniejsza jest inspiracja – a czyni to posługując się właściwym tu językiem poezji i przypowieści.
Część pierwsza książki relacjonuje wyniki badań obiektywnych; część druga to osobista opowieść przewodnika duchowego imieniem Kirkudian o wędrówce jego własnej duszy."