Opowieści eŁka

Opublikowany Autor blogksiazki

Fundacja Dziecięca Fantazja jest organizacją non-profit działającą od 2003 roku, której jedynym celem jest wznoszenie odrobiny radości w życie nieuleczalnie chorych dzieci w Polsce poprzez spełnienie ich najskrytszych marzeń i fantazji.

W Polsce tysiące dzieci zmaga się ze schorzeniami, wobec których medycyna wciąż pozostaje bezradna, są to jednocześnie tysiące niespełnionych dziecięcych marzeń.
Fundacja Dziecięca Fantazja dociera do nieuleczalnie chorych dzieci i stara się spełnić życzenie i fantazje każdego z nich, odpowiadając na zgłoszenia nadsyłane bezpośrednio przez same dzieci, przekazane przez ich najbliższych lub opiekunów medycznych.

Cały okres działalności to dla Fundacji Dziecięca Fantazja inspirujące pasmo spełnionych, wspaniałych, dziecięcych marzeń i fantazji, udokumentowanych na stronie internetowej Fundacji, gdzie znaleźć można opis każdej ze spełnionych fantazji, listy dzieci, referencje, listę partnerów i przyjaciół, relacje mediów oraz listę dziecięcych fantazji oczekujących na spełnienie. Nie zawsze nasi Podopieczni mają egzotyczne marzenia, niektóre życzenia są bardzo zwyczajne…
Fundacja Dziecięca Fantazja z pomocą ludzi i firm wielkiego serca sprawia, że marzenia tych dzieci stają się rzeczywistością.