Odkryj moc przyciągania mężczyzn. 8 sprawdzonych sekretów atrakcyjności

Opublikowany Autor blogksiazki

Urocza i niebezpieczna.
Odkryj czającą się w Tobie uroczą uwodzicielkę.
Poznaj prawa rządzące nieodpartą mocą przyciągania.
Dowiedz się, jak potężny wpływ może wywrzeć na świat Twój urok osobisty.
Jeśli jesteś gotowa podwyższyć swój iloraz nieodpartego uroku, szybka i zabawna lektura tej książki pomoże Ci wyrobić w sobie przekonanie, że jesteś nieodparcie pociągająca, zaś Twoje nowe nastawienie sprawi, iż będziesz przyciągać mężczyzn niczym magnes

Lynn Pierce,
założycielka Women’s Business Empowerment Summit
To lektura obowiązkowa dla każdej kobiety, zarówno samotnej, jak i z kimś związanej, która chce wydobyć z siebie swoją moc i wreszcie poczuć się wspaniale we własnej skórze!

Lynne Klippel,
autorka Web Wonder Women
Miss Nieodpartego Wdzięku
Jesteś wspaniałą, godną pożądania kobietą. Nie wierzysz? Po przeczytaniu tej książki natychmiast zmienisz zdanie. Nie musisz wyglądać jak międzynarodowa królowa piękności, modelka cierpiąca na anoreksję ani gwiazda filmowa, żeby mężczyźni zaczęli za Tobą szaleć. Masz w sobie TO COŚ – po prostu musisz to odkryć. Czas więc najwyższy, by wreszcie wydobyć Twój nieodparty urok na światło dzienne i oszołomić świat.

Możesz pozostać sobą, nie musisz uciekać się do żadnych gierek, manipulacji i udawania.

Zmień na zawsze swoje życie osobiste. Wykorzystaj także strategie nieodpartego uroku w biznesie, a staniesz się równie pociągająca na polu zawodowym. Z otwartym umysłem i gotowością, by wieść nieodparcie pociągające życie, odkryjesz zupełnie nowe obszary miłości, związków i prawdziwego partnerstwa – one są realne i czekają na Ciebie.

Odkryj tajemnicę niesamowitej mocy przyciągania i atrakcyjności.
Poznaj sekret pozwalający uwieść właściwego mężczyznę.
Dowiedz się, jak stworzyć trwały i szczęśliwy związek.
Bądź szczęśliwsza, zdrowsza i bardziej atrakcyjna.