Męska rzecz. Cała prawda o penisie

Opublikowany Autor blogksiazki

Męska rzecz. Cała prawda o penisie to książka zupełnie inna. Autor zadał sobie trud zebrania najróżniejszych informacji z wielu dziedzin nauki i podał Czytelnikowi w sposób przystępny, inteligentny i dowcipny – dzięki temu niniejsza publikacja należy do tej grupy pasjonujących książek, które zabiera się do łóżka i nie wypuszcza z rąk aż do przeczytania ostatniej strony.

Znaleźć w niej można informacje na temat funkcjonowania męskich genitaliów w tradycji, polityce, sztuce i obyczajowości, od czasów starożytnych aż do współczesności. Nie zabrakło tez rozdziału o chorobach oraz antykoncepcji.

O polskich (i nie tylko polskich) penisach wypowiadają się także: rysownik i satyryk Henryk Sawka oraz autorytet z dziedziny seksuologii – Profesor Zbigniew Lew-Starowicz i Profesor Zbigniew Izdebski.

Jest to książka o mężczyznach dla mężczyzn. Nie wątpimy jednak, że chętnie przeczytają ją również panie. W końcu one są genius loci świata i powodem dla którego mężczyźni dumnie prężą swoje mięśnie i nie tylko mięśnie…