Klapsa czy konferencja?

Opublikowany Autor blogksiazki

Klapsa czy konferencja? czyli o tym jak jeść i nie zostać zjedzonym. Klapsa czy konferencja? to wyjątkowa, oryginalna i zabawna książka kucharska, napisana przez cztery przyjaciółki dla których gotowanie, to coś więcej niż pospieszne i byle jakie zaspokajanie głodu. Ta książka może stać się hitem w swojej kategorii. To zupełnie inna pozycja od Kuchni szefów czy Piekielnej kuchni. Już wyjaśniam dlaczego. Po pierwsze ta książka kucharska ma formę… pamiętnika! Każdy rozdział przedstawia jakieś wydarzenie, które łączy się z konkretnym daniem, potrawą. Dodam, że tych przepisów będzie około 120. Po drugie Klapsa czy konferencja? ma kapitalne ilustracje, których część miałem już przyjemność zobaczyć… Dowód? Dwie oddzielne okładki „dla niej” i „dla niego”!

Autorki książki Klapsa czy konferencja to:

Aśka Jakubowicz
Na co dzień twarda project manager w mamastudio, prywatnie domatorka, specjalistka od porad wszelkich i kuchni azjatyckiej, mama nastoletniej Zosi.

Magdalena Ponagajbo
Grafik, współzałożycielka i dyrektor artystyczna w mamastudio. Prywatnie pochłania ją macierzyństwo i urządzanie mieszkań znajomym.

Asia Dziurewicz
Tłumaczka i copywriterka. Mieszka w górach, gdzie wraz z mężem prowadzi buddyjski ośrodek, matka trójki dzieci.

Paulina Sieniarska
Z wykształcenia historyk sztuki, pracuje jako stylistka, lubi poznawać nowe smaki podczas dalekich podróży. Wolny duch.

Podsumowując, książka ma przekonać odbiorcę do gotowania, w którym można znaleźć wiele przyjemności i satysfakcji – mnie nie trzeba, bo dobrą kuchnię lubię od zawsze. Klapsa czy konferencja? ma ukazać się na początku grudnia, a ja już nie mogę doczekać się tej książki.