Jezus – Chrystus. Życie Mistrza

Opublikowany Autor blogksiazki

Ramtha jest oświeconym Mistrzem – Nauczyciele, który podczas swojego życia zrozumiał, jak tworzymy rzeczywistość i odkrywamy niezwykłość w życiu, wykorzystując nieograniczony potencjał naszego umysłu. Jego posłanie niosące ze sobą nadzieję d;la ludzkości, zmieniło wiele ludzkich dróg życiowych, ale żadnej do takiego stopnia, jak JZ. Knight.

JZ. Knight jest unikalnym, jedynym Kanałem Ramthy. Historycy i religioznawcy, którzy badali pracę i życie, nazywają ja Wielkim Amerykańskim Kanałem oraz wiedzą w niej jedną z najbardziej charyzmatycznych i przekonujących duchowych liderek współczesności.

Książka "Jezus – Chrystus. Życie Mistrza" jest jednym z licznych wykładów wygłoszonych przez Ramthę. W prosty i piękny sposób tłumaczy w niej, kim był Jezus, jakie było znaczenie jego życia i działalności oraz w jaki sposób każdy człowiek może urzeczywistnić w swoim własnym życiu to samo, co osiągnął Jezus.

Tamtego poranka owej Wielkiej Niedzieli naprawdę obchodziliśmy życie Jezusa i życie wszystkich mistrzów, którzy wybrali tę drogę. Obchodziliśmy zmartwychwstanie Jezusa, obchodziliśmy to, że on naprawdę żył jak syn Boga i z tego powodu radowaliśmy się. Jezus był zdolny postawić wszystko na jedną kartę, ponieważ był świadomy swojej królewskiej krwi. Był człowiekiem, który miał wszystko po swojej stronie i z całą pewnością mógłby tej mocy użyć.

Jezus był człowiekiem, który zostawił kochaną przez siebie kobietę, swoje dzieci i tron, ponieważ miał posłanie. To posłanie głosiło: By być królem Żydów, najpierw powinienem być synem Boga i dlatego muszę żyć jako taki, a nie jako syn mojej matki i mojego ojca. Każdy może być synem czy córką swoich rodziców, ale niewielu decyduje się powiedzieć, że są królewską krwią Świętego Ducha i chcą żyć z nią w zgodzie.