Jest Sekret, będzie Odpowiedź

Opublikowany Autor blogksiazki

Wykorzystaj Prawo Przyciągania do osiągnięcia sukcesu w biznesie.

Wydawca bestsellerowego Sekretu prezentuje nowy hit wydawniczy – Odpowiedź – napisany przez współautora Sekretu. Odpowiedź ukaże się 14 listopada nakładem wydawnictwa Nowa Proza.

Nowa książka współautora Sekretu – Odpowiedź – jest rewolucyjnym przewodnikiem, w którym autorzy, John Assaraf, współautor Sekretu i Murray Smith na bazie własnych doświadczeń opisują zastosowanie nowoczesnych technik medytacji i wizualizacji do przeprogramowania umysłu na sukces, by stworzyć wymarzoną firmę, osiągnąć swobodę finansową i przeżyć wspaniałe życie. Więcej na stronie www.onecoach.com

W swojej wizjonerskiej pracy Odpowiedź, wielokrotnie nagradzany autor książek notowanych na liście bestsellerów New York Times, John Assaraf i guru biznesu Murray Smith napisali na nowo książkę, która rewolucjonizuje zasady przedsiębiorczości XXI wieku. Dwaj odnoszący wielkie sukcesy przedsiębiorcy połączyli siły i zawarli swoje wyjątkowe umiejętności i techniki w rewolucyjnym przewodniku, który umożliwia odniesienie sukcesu w dzisiejszym świecie biznesu.

Korzystając z wyników najnowszych badań nad funkcjonowaniem mózgu oraz badań z zakresu fizyki kwantowej, autorzy pokazują jak można zaprogramować swój umysł na sukces i mieć życie, o jakim się marzy. Ucząc czytelników sposobu wykorzystania nowo odkrytych „niezwykłych” zmysłów dla osiągnięcia sukcesu w biznesie, autorzy pokazują swoje marzenia, zwyczaje, myśli i działania jakie legły u podstaw zbudowania przez nich i rozwinięcia osiemnastu przedsiębiorstw, które generują multimilionowe dochody.

Jesli chcesz aby rozwój Twojej firmy I życie osobiste nabrały tempa – przeczytaj Odpowiedź

Współautor bestsellerowego Sekretu pokaże Ci najkrótszą drogę do osiągnięcia bogactwa

Przeczytaj i sprezentuj najlepszemu przyjacielowi!

Więcej na stronie wydawcy oraz www.prawoprzyciagania.pl