Jak zajść w ciążę.

Opublikowany Autor blogksiazki

Jak mogę zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?
W ostatnich latach, dzięki innowacyjnym technologiom, takim jak zapłodnienie in vitro (IVF) oraz techniki rozrodu wspomaganego (ART), zachodnia medycyna zrobiła ogromne postępy w leczeniu niepłodności. Ale nawet te skomplikowane i bardzo kosztowne zabiegi nie zawsze skutkują. Z najnowszych badań wynika, że wielopłaszczyznowe podejście, łączące zachodnie technologie medyczne z tradycyjną medycyną chińską i holistyczną, może przynieść spektakularne rezultaty w zwiększaniu płodności.

Przejmij kontrolę nad swoją płodnością
Jeśli starasz się o dziecko, być może zdziwisz się słysząc, że istnieje wiele prostych sposobów na zwiększenie płodności – bezbolesnych, prozdrowotnych i niedrogich, których rezultatem może być upragniona ciąża. W tym praktycznym poradniku cieszący się międzynarodową renomą ekspert, dr Raymond Chang, przedstawia strategie dla par pragnących zwiększyć swoje szanse na posiadanie dziecka. Łącząc medycynę zachodnią, opartą na badaniach naukowych, z holistycznymi praktykami Wschodu, dr Chang prezentuje przełomowe metody, które można stosować odrębnie lub w powiązaniu z nowoczesnymi procedurami konwencjonalnymi. To nowatorska, przystępna książka, która posłuży ci za źródło wiedzy o sposobach zwiększenia płodności.
Znajdziesz tu:
*Możliwe przyczyny twoich trudności z poczęciem dziecka
*Najlepszy czas na poczęcie, zmiany w diecie i inne proste metody na zwiększenie szans na zajście w ciążę
*Informacje o tradycyjnych metodach medycyny zachodniej: operacjach, terapii hormonalnej, zapłodnieniu in vitro oraz technikach rozrodu wspomaganego
*Przewodnik po najskuteczniejszych terapiach alternatywnych, takich jak akupunktura, kuracje ziołowe i suplementy diety
*Przełomowe podejście do żywienia i aktywności fizycznej
*Techniki pracy z umysłem i ciałem, przygotowujące do poczęcia dziecka

O AUTORZE
Raymond Chang jest lekarzem i specjalistą akupunktury o międzynarodowej renomie, wykształconym zarówno w zakresie tradycyjnej medycyny chińskiej, jak i współczesnej medycyny zachodniej. Zdobył uznanie jako pionier programów terapii alternatywnej i komplementarnej. Obecnie pracuje w nowojorskim Presbyterian Hospital, jest także dyrektorem medycznym Meridian Medical Group oraz prezesem Institute of East West Medicine. Często wygłasza prelekcje na temat alternatywnych i ziołowych terapii raka oraz niepłodności.
Elena Oumano jest wykładowcą nauki komunikacji społecznej w City University w Nowym Jorku. Napisała wiele książek o tematyce zdrowotnej, między innymi Natural Sex.

OPINIE
Ta książka oferuje nowatorskie podejście do leczenia niepłodności, oparte na połączeniu metod wschodnich i zachodnich. Przedstawia różne możliwości, od farmakoterapii do leczenia operacyjnego, z perspektywy kobiecej i męskiej, od prostych sposobów do zaawansowanych, najnowocześniejszych terapii niepłodności. Świetne źródło informacji dla par starających się o dziecko.
Dr med. Pak H. Chung, Center for Reproductive Medicine and Infertility, Weill Medical College, Cornell University

Dr Chang jest znany z integracyjnego podejścia do leczenia, łączącego metody Wschodu i Zachodu. (?) Udało mu się tu pokazać, jak łączyć najlepsze technologie, jakimi dysponują endokrynolodzy i specjaliści zajmujący się zdrowiem reprodukcyjnym, z podejściem holistycznym, które optymalizuje szanse na zajście w ciążę i urodzenie dziecka. To lektura obowiązkowa dla wszystkich par mających problemy z zajściem w ciążę.
Dr med. Allan Warshowsky, ginekolg holistyczny

Dr Chang przedstawia różnorodne mało znane fakty, które mogą zaoszczędzić ci lat niepotrzebnych cierpień.
Julia Indichova, autorka książek Inconceivable oraz The Fertile Female