Infekcja

Opublikowany Autor blogksiazki

Seria tajemniczych i wyjątkowo okrutnych morderstw wstrząsa Stanami Zjednoczonymi. Ich sprawcami są zwykli ludzie. Jakby jakaś niewidzialna siła kazała im pozabijać swoje rodziny i siebie samych. Jakby byli czymś zarażeni…

Do akcji wkracza Dew Phillips, specjalny agent rządowy, którego zadaniem jest pojmanie choć jednej ofiary żywcem. To jedyna szansa, aby dowiedzieć się, jaka tajemnicza siła sprawia, że normalni obywatele zamieniają się w krwawe bestie.

W tym samym czasie Perry Dawsey, była gwiazda futbolu amerykańskiego, budzi się pewnego ranka i zauważa, że na jego ciele pojawiły się dziwne obrzęki. Obrzęki przeobrażają się w pasożyty w kształcie trójkątów, które próbują przejąć we władanie jego myśli. Perry słyszy głos i walczy z niekontrolowanymi atakami wściekłości… Dopadła go Infekcja.

Perry Dawsey podejmuje krwawą walkę z Trójkątami, czyli…z własnym ciałem, a Dew Phillips jest na jego tropie. Zaczyna się niewiarygodny wyścig z czasem, którego stawką jest uratowanie naszej cywilizacji.