Hiszpański dla bystrzaków. Kurs dla początkujących + CD

Opublikowany Autor blogksiazki

Hablas espanol? Oczywiście – bez zająknięcia!
Hiszpański – język namiętny jak pocałunek
Czy wiesz, że hiszpański jest drugim na świecie językiem pod względem liczby osób, które się nim posługują? To znakomita motywacja do podjęcia nauki! O ileż przyjemniejsze staną się Twoje podróże, jeśli opanujesz więcej niż tylko podstawy tego fascynującego języka. A może już wkrótce zechcesz sięgnąć po Cervantesa… w oryginale?

Przygotowaliśmy dla Ciebie podręcznik oparty na znanej na całym świecie metodzie Berlitza. Będzie on stanowił doskonały substytut każdego kursu językowego lub stanie się jego znakomitym uzupełnieniem. Z pewnością docenisz go, jeśli szukasz książki oferującej klarownie opisaną gramatykę, a przy tym pomysły na praktyczne zastosowanie poznanego słownictwa. Naucz się porozumiewać po hiszpańsku w podróży, restauracji, muzeum, podczas zakupów, a także przeciągającej się do białego rana fiesty.

Ćwicz wymowę oraz akcent i prowadź płynne rozmowy po hiszpańsku.
Sprawdź, jak można gładko opanować gramatykę i odmianę czasowników.
Poznaj i stosuj na co dzień idiomy i popularne powiedzenia.
Naucz się swobodnie prowadzić rozmowy towarzyskie.
Ponadto znajdziesz tu dekalogi: 10 zdań, które zrobią z Ciebie prawdziwego Hiszpana (lub Latynosa), 10 świąt wartych zapamiętania oraz 10 sposobów na szybkie nauczenie się hiszpańskiego.