Gdzie mieszka seks

Opublikowany Autor blogksiazki

"To ulga i radość móc nareszcie obcować z interesującym mężczyzną, który sam wolny od stereotypów, pomaga się od nich uwalniać. Czytałam dwie noce, bardzo wciągnięta".
Katarzyna Miller – psychoterapeutka

"Każdy ma swoje problemy z kobietami, każda ma swoje problemy z mężczyznami. Każdy ma coś na sumieniu, każda o czymś marzy. Każdemu czegoś mało, każdej coś nie pasuje. Każdego coś podnieca, każdą coś zawstydza. Każdy do czegoś się nie przyzna, każda chciałaby to usłyszeć. Każdy powinien przeczytać tę książkę, a każda po jej lekturze pewnie powie: "Widzisz? A nie mówiłam ci?!".
No cóż… to przecież świetna, mądra, dowcipna, napisana przez mądrych, doświadczonych ludzi książka o seksie. Jak miałbym ją lepiej zareklamować? Po prostu nie da się!".
Maciej Stuhr – aktor, satyryk

"Przeczytałam szybko i z dużą radością, bo idee Pałagina są mi bardzo bliskie. Nareszcie książka, w której nie o technice, nie o moralności, nie o konieczności, ale o energii seksualnej, która łączy to, co cielesne, psychiczne i emocjonalne i w którą należy się wsłuchać, aby było nam ze sobą dobrze. Nie ma dobrych rad, jest własna świadomość. Nie ma patologii, są możliwości. Pałagin rozbija mity i fałszywe przekonania dotyczące życia seksualnego, a przypomina prawdy i zasady, które w naszej kulturze zostały zapomniane, na nasze nieszczęście."
dr Joanna Heidtman – psycholog, socjolog

Piotr Pałagin – lekarz i psychoterapeuta (absolwent Akademii Medycznej w Moskwie oraz Radziecko – Amerykańskiej Akademii Psychoterapii), homeopata (członek Stowarzyszenia Homeopatów Wielkiej Brytanii), astrolog.
Prowadzi praktykę, seminaria i wykłady w Rosji, Polsce, Austrii, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, na Litwie i Łotwie.

Irena A. Stanisławska – dziennikarka, współautorka książek: "Mężczyzna od podszewki" ( z Krzysztofem Klajsem) i "Moje dziecko" ( z Dorotą Zawadzką).