Duński. Kurs podstawowy. Nowa edycja+2CD

Opublikowany Autor blogksiazki

Duński Kurs Podstawowy – Nowa edycja

* 131 minut nagrań – tylko profesjonalni lektorzy,
* przystępnie objaśniona gramatyka,
* ćwiczenia z odpowiedziami,
* ciekawostki na temat języka i kultury Danii,
* dodatkowe słówka i przydatne informacje.

Duński Kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących oraz wszystkich, którzy chcą szybko i samodzielnie przypomnieć sobie podstawy języka duńskiego (poziom A1-A2).

Kurs uczy 1500 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień – teraz już samodzielnie zapytasz o drogę, zrobisz zakupy, zarezerwujesz pokój i bez problemu poradzisz sobie w każdej codziennej sytuacji! Zamieszczone w książce ciekawostki zapoznają Cię z obyczajami oraz kulturą Danii.

W skład kursu wchodzą: książka oraz dwie płyty audio z nagraniami.

Książka (112 str.) zawiera zapis nagrań, interesujące ćwiczenia, ciekawostki oraz uczy prawidłowej pisowni. Część gramatyczna wyjaśnia najważniejsze zagadnienia, a liczne przykłady pozwalają na lepsze zrozumienie i ugruntowanie opisanych zasad. Książka zawiera ciekawostki na temat życia we współczesnej Danii. Opisane są m.in. cechy typowych Duńczyków, kontrowersyjna dzielnica Kopenhagi – Christiania, cuda przyrody i tradycyjne potrawy.

Nagrania (131 min) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłowy duński akcent. Słówka, zwroty i dialogi zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Uczysz się bez konieczności zaglądania do książki!

Co zmieniono w Nowej Edycji?

* nowa, atrakcyjna szata graficzna,
* rozbudowany podręcznik,
* bardziej przejrzysty układ książki,
* ciekawostki o obyczajach i kulturze,
* obszerna część gramatyczna,
* dodatkowe ćwiczenia,
* poprawione wszystkie błędy.

Duński Kurs podstawowy jest polecany do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie. Ucz się, gdziekolwiek jesteś! Opanuj podstawy języka i zacznij swobodnie rozmawiać!