Droga do bogactwa w działaniu. Podróż trwa. Budowanie firmy o wysokiej rentowności

Opublikowany Autor blogksiazki

Bycie właścicielem firmy to najpewniejszy sposób na osiągnięcie bogactwa. Legendarny guru biznesu, Brian Tracy, pisze i mówi o tym od wielu lat, a w tej książce ujawnia sekrety wykorzystania własnej firmy jako trampoliny do niezależności finansowej. Sprawdzone sposoby działania pomogą ci w szybszym rozwoju własnej firmy oraz osiągnięciu wysokiej rentowności. Dowiedz się, jak założyć i rozwinąć firmę, korzystając z wiedzy i strategii sformułowanych przez niego w odniesieniu do następujących obszarów działania:
Marketing i sprzedaż – jak pozyskać serca i umysły klientów dzięki zrozumieniu ich sposobu myślenia. Obsługa klienta – jak dobierać najlepszych pracowników, przeprowadzać z nimi rozmowy kwalifikacyjne, zatrudniać ich i szkolić – i jak zwalniać ich, jeśli się nie sprawdzą.
Organizacja firmy – jak zadbać o każdy wizualny szczegół składający się na wizerunek firmy, w tym opakowanie produktów i sposób świadczenia usług. Ustalanie cen – jak obliczać każdy składnik kosztów związanych z oferowaniem produktu lub usługi na rynku.
Zmniejszanie kosztów – jak zastosować zaawansowane strategie zwiększania zysków m.in. poprzez pozbywanie się produktów i usług o niskiej rentowności.
Równowaga pomiędzy pracą i życiem osobistym – jak koncentrować się na działaniach przynoszących większą wartość i pozwalających zrobić więcej w krótszym czasie.

Zastosowanie tych idei, pomysłów i narzędzi biznesowych umożliwi ci skorzystanie z pasa szybkiego ruchu na Drodze do Bogactwa