Dołącz do parady Moli Książkowych!

Opublikowany Autor blogksiazki

Szczerze mówiąc, gdy zakładałam bloga myślałam, że w Polsce nie ma fajnych imprez związanych z czytelnictwem. Strasznie się myliłam! Są, tylko słabo promowane. A szkoda, bo takich wydarzeń jak opisane poniżej powinno być jak najwięcej i powinny być szeroko opisywane w mediach. Bo książki są super!

We Wrocławiu z ul. Świdnickiej spod pomnika Bolesława Chrobrego ruszy parada Moli Książkowych. Start parady jest zaplanowany na czwartek 1 grudnia na godzinę 12.30, tym samym jest to impreza otwierająca Wrocławskie Promocje Dobrych Książek. Organizatorzy proponują, aby jej członkowie przebrali się za Mole Książkowe. Mile widziane są więc m.in. czarne oprawki okularów. Najciekawsze stroje będą premiowane nagrodami książkowymi.

To jednak nie koniec atrakcji! Wkrótce będzie można posłuchać Moli Książkowych czytających we wrocławskich restauracjach i kawiarniach. Uczestnicy spotkań znowu mają możliwość wygrania książek. Szczegóły organizator obiecuje podać już wkrótce. Na razie mamy listę miejsc, w których będzie można spotkać Mole:
Casa de la Musica Rynek Ratusz 11/12, 50-106 Wrocław
Czekoladziarnia ul. Włodkowica 19, Wrocław
Klubokawiarnia Mleczarnia ul. Pawła Włodkowica 5, 50-072 Wrocław
Klubokawiarnia Szajba ul.Św. Antoniego 2-4, 50-073 Wrocław
Kredance Klub ul. Szajnochy 11, 50-064 Wrocław
MOLOKO ul. Więzienna 21, 50-118 Wrocław
NOVOCAINA Rynek 13, Wrocław
Paparazzi Wrocław ul. Rzeźnicza 32/33, 50-130 Wrocław
SPIŻARNIA Pawła Włodkowica 27, 50-001 Wrocław

(źródło: http://wpdk.pl)