Dlaczego mężczyźni pragną seksu, a kobiety potrzebują miłości

Opublikowany Autor blogksiazki

„Dlaczego mężczyźni pragną seksu, a kobiety potrzebują miłości” jest zapewne jednym z tych poradników, który świetnie się sprzeda. Ustawiony na jednej półce z  „Kobiety są z Wenus (…)” oraz „Dlaczego mężczyźni kochają zołzy” będzie służył pomocą wszystkim szukającym szczęśliwej miłości bądź próbującym naprawić swój niezbyt udany związek. A Wy wierzycie w poradniki?

Notka z matras.pl:

Allan i Barbara Pease odpowiedzą na wszystkie wasze pytania na temat seksu i miłości!
Mamy obecnie mnóstwo możliwości znajdowania partnera: możemy go szukać z pomocą biur matrymonialnych lub internetowych portali randkowych, dzięki kosmetykom i operacjom plastycznym możemy zmieniać swój wygląd – żaden inny gatunek tego wszystkiego nie potrafi. A jednak tylko ludzie mają problemy z dobieraniem się w pary lub są niezadowoleni z dokonanego wyboru.
Książka ta odpowiada na szereg odwiecznych pytań:
* Na czym polega chemia miłości?
* Dlaczego w ogóle uprawiamy seks?
* Co popycha mężczyzn do ciągłego szukania okazji?
* Dlaczego kobiety wymagają od mężczyzn zaangażowania?
Autorzy – wykorzystując najnowsze badania naukowe, przykłady z życia i charakterystyczne dla siebie poczucie humoru – ­wyjaśniają te skomplikowane kwestie, a przede wszystkim mówią, jak sobie z tym poradzić.
Allan i Barbara Pease to światowej sławy ekspercki team w dziedzinie stosunków międzyludzkich. Napisali piętnaście bestsellerów, przetłumaczonych na pięćdziesiąt jeden języków i sprzedawanych na całym świecie. Dlaczego mężczyźni pragną seksu, a kobiety potrzebują miłości znalazło się na drugim miejscu listy bestsellerów we Francji oraz na trzecim miejscu w Hiszpanii i Australii.