Co mówi ciało

Opublikowany Autor blogksiazki

Obserwujcie, zapisujcie, zestawiajcie. Używajcie swoich pięciu zmysłów…
Uczcie się widzieć, słyszeć, czuć, wąchać i wiedzcie, że tylko ćwiczenie zrobi z was fachowców. Nasze włosy, oczy, zęby, skóra, paznokcie i inne części ciała często dają znaki, które mogą wskazywać choroby i zaburzenia ukryte głęboko pod powierzchnią. Te oznaki są często tak subtelne i trudne do zinterpretowania, że możecie je po prostu zignorować. Jednak jeśli już je odkryjecie, będziecie potrzebowali pomocy, by odróżnić te oznaki, które są ostrzeżeniami, od tych, które są zupełnie normalne i nieszkodliwe. I tu wkracza „Co mówi ciało”.
„Co mówi ciało” ma was alarmować, ostrzegać, a może nawet nastraszyć po to, żebyście poszli do lekarza, ale także uspokajać. Książka ta pomoże wam stać się dobrym detektywem-diagnostykiem, mistrzem nie tylko w wykrywaniu sygnałów ciała, lecz także w tłumaczeniu ich na język, który zrozumiecie wy i wasz lekarz.
„Co mówi ciało” nie tylko was czegoś nauczy, ale też rozerwie – roi się bowiem od ciekawych faktów, cytatów i historycznych anegdot o ludzkim ciele.