7 nawyków szczęśliwej rodziny

Opublikowany Autor blogksiazki

Światowy autorytet w dziedzinie przywództwa i jeden z najbardziej wpływowych Amerykanów radzi jak stworzyć kochającą i wspierającą się rodzinę

Stwórz kochającą i wspierającą się rodzinę.

Autor- z właściwą sobie wnikliwością, prostotą i praktyczną znajomością rzeczy – pokazuje, jak wykorzystać 7 nawyków, by stworzyć silną, kochającą się wielopokoleniową rodzinę. W dobie kryzysu rodziny, odzwierciedlającego kryzys wartości i autorytetów, Covey radzi, co zrobić, by bez uszczerbku dla własnej indywidualności rodzinę uczynić wartością najważniejszą w życiu, jak ją wzmacniać, by oparła się destrukcyjnym wpływom, a zarazem jak pielęgnować w rodzinie ducha zabawy, radości i przygody.

Stephen R. Covey – światowy autorytet w dziedzinie przywództwa, ekspert w sprawach rodziny, uznany przez magazyn "Time" za jednego z najbardziej wpływowych Amerykanów. Prócz 7 nawyków szczęśliwej rodziny napisał światowy bestseller 7 nawyków skutecznego działania (ponad 10 milionów sprzedanych egzemplarzy) oraz Najpierw rzeczy najważniejsze i Zasady skutecznego działania przywódcy (wkrótce nakładem REBISU ukaże się wznowienie). Polecamy również 7 nawyków skutecznego nastolatka syna Stephena Coveya, Seana Coveya.
Stephen R. Covey autor megabestselleru 7 nawyków skutecznego działania , które sprzedały się w ponad 10 milionach egzemplarzy.