Roztańczyć marzenia. Dancing the Dream

Opublikowany Autor blogksiazki

"Świadomość trwałości i spójności jest fundamentem zdolności tworzenia. Świat, w którym żyjemy to bezustanny taniec, do którego choreografię napisał sam Stwórca. Tancerze odchodzą, ich miejsca zajmują inni. Kreacje zmieniają zgodnie z panującą modą. Lecz taniec trwa. Wciąż ten sam, wciąż niezmienny. Zatopiony w jego rymnie, dostrzegam potęgę, grację i swoistą harmonię wszystkich elementów. Czuję, gdy porywa moją duszę i zespala ją z resztą wszechświata. Na krótką chwilę staję się gwiazdą i księżycem, kochanym i tym, który kocha. Jestem zwycięzcą i zwyciężonym. Jestem mędrcem i dogmatem wiary. Chciałbym, aby mój taniec pokonywał granice, przełamywał bariery. Pragnę, aby był dziełem, w którym Stworzenie i Stwórca stanowią jedność. A taniec trwa… wciąż trwa… taniec jest istotą mej duszy."
Michael Jackson
"Michael Jackson nie miał sobie równych. Żaden artysta w historii muzyki nie wywarł tak wielkiego wpływu na całe pokolenia wykonawców. Był niepowtarzalny. Wszyscy pragniemy być tacy jak on."
Beyonce
"Odszedł od nas prawdziwy geniusz, twórca wielkiej muzyki."
Justin Timberlake
"Zapamiętamy Jego nieoceniony wpływ na muzykę, serdeczność, wdzięk, wiarę w uzdrowienie świata, radość którą podarował milionom fanom."
Mariah Carey
"Był moją inspiracją. Jego muzyka towarzyszyła mi zawsze. Tak trudno pogodzić się z myślą, że odszedł."
Britney Spears
"Świat stracił Wielkiego Człowieka, lecz jego muzyka będzie z nami zawsze!"
Madonna