Kolarstwo górskie w Europie

Opublikowany Autor blogksiazki

Austria, Słowenia, Anglia, Francja, Niemcy, Czechy, Włochy, Norwegia, Szwecja, Finlandia, Hiszpania, Andora, Portugalia, Szwajcaria, Walia

Pierwszy na świecie znakomity przewodnik dla kolarzy górskich. Odkryj nowe fantastyczne szlaki rowerowe w Europie!

* Przejedź trasę Portes du Soleil.
* Wypróbuj freeriding w Sauze d’Oulx.
* Zasmakuj słońca w zimie na Półwyspie Iberyjskim.
* Przejedź trasą mistrzostw świata w Fort William.
* Odwiedź jeden z parków kolarskich w Norwegii.
* Zarezerwuj tygodniową jazdę z przewodnikiem po trasach w Chamonix.
* Przejedź się trasą Mega Avalanche w Alpe d?Huez.
* Wypróbuj ścieżkę XC w Golspie.
* Bój się w Verbier.
* Wykąp się we włoskim jeziorze.

Niezależnie od tego, czy wybierasz się na weekendową wycieczkę czy planujesz dłuższe wakacje z rowerem górskim, ta książka jest dla ciebie! Pomoże ci dotrzeć do wspaniałych miejsc i zaostrzy apetyt na jazdę. Znajdziesz w niej mapy i plany tras, informacje o ośrodkach i infrastrukturze oraz walorach krajobrazowych. Dowiesz się, które miejsca zapewnią ci znakomite warunki jazdy i bogatą ofertę wrażeń.

Rowan Sorrell, Chris Moran i Ben Mondy są doświadczonymi kolarzami górskimi i dziennikarzami sportowymi. Rowan należy do ścisłej czołówki cyklistów, startuje w Pucharze Świata UCI, jest założycielem firmy konsultingowej w zakresie budowania szlaków rowerowych. Chris uważa, że kolarstwo to idealny sport na lato dla zrównoważenia sezonu narciarskiego i snowboardowego; wraz z Benem za pośrednictwem ACM Writing opiekują się utalentowanymi rowerzystami Międzynarodowej Unii Kolarskiej UCI.