Fitness dla kobiet + DVD

Opublikowany Autor blogksiazki

Uroda, zdrowie, odpowiednie odżywianie, dieta, gimnastyka, usunięcie toksyn z organizmu, relaks, energia, pozytywne myślenie, motywacja – fitness to zarazem sport i pewna filozofia, bezpieczna recepta na szczęście kobiety w dzisiejszym świecie. Sięgnij po ten poradnik, aby poznać arkana fitnessu. Dowiesz się jak ćwiczyć i układać treningi, a równocześnie osiągniesz pewną mądrość, niezwykle cenną w życiu współczesnej kobiety. Zostaniesz mile zaskoczona doskonałym opracowaniem merytorycznym każdego rozdziału, zarówno w częściach poświęconych ćwiczeniom i specjalnym programom treningowym, jak i w częściach poświęconych stricte diecie, relaksacji, stretchingowi czy aspektom motywacyjnym. Książka urzeknie Cię perfekcyjnie dopracowanym materiałem zdjęciowym. Szlachetnie prosta oprawa graficzna uzupełnia w sposób przemyślany przekaz słowny i czyni z tego poradnika znakomitego trenera i doradcę. Do książki dołączona jest płyta DVD, na której sami autorzy prezentują i omawiają zagadnienia fitnessu oraz podają szczegółowy instruktaż ćwiczeń.

ATUTY KSIĄŻKI
* Nowoczesne, trendsetterskie ujęcie tematu.
* Pierwsze w Polsce opracowanie amerykańskiego pojmowania fitnessu.
* Zwrócenie szczególnej uwagi na tematykę kobiecej urody: uda, pośladki, płaski brzuch, kształtne biodra, jędrne ciało, smukła sylwetka.
* Książka praktyczna w użyciu, doskonały przewodnik po ćwiczeniach, zagadnieniach zdrowego żywienia, diety, relaksacji i filozofii fitnessu.
* Polscy autorzy dostępni online.
* Dołączona do książki płyta DVD, zawierająca szczegółowe instrukcje ćwiczeń.

ZAWARTOŚĆ PŁYTY DVD
I. Kroki aerobikowe – rozgrzewka
II. Trening: starannie dobrany zestaw ćwiczeń kształtujących kobiecą sylwetkę
* Brzuch
* Nogi
* Pośladki
* Plecy
* Ręce
III. Wykorzystanie świadomości ciała w życiu codziennym
* Jak podnosić ciężkie przedmioty?
* Jak chodzić?
* Jak stać?
* Jak siedzieć?
IV. Ćwiczenia relaksacyjne